Pražský festival Miluj svůj život 2023

Ve dnech 18. a 19. 2. 2023 se v kulturním centru Zahrada na pražském Chodově konal 61. ročník mezinárodního festivalu osobního rozvoje Miluj svůj život. Již tradičně se zde sešly více či méně známé osobnosti z řad duchovních učitelů, poradců a léčitelů, jejichž přednášek a workshopů se mohli návštěvníci (z větší části spíše návštěvnice) festivalu zúčastnit po celý víkend od 10 do 19 hodin.

Program přednášek a workshopů.

Značná část bohatého programu se týkala otázek fyzického i psychického zdraví a alternativních způsobů léčby jako jsou reiki, Norbekova metoda, Su Jok terapie, kineziologie, homeopatie, ájurvéda a další. Několik přednášek bylo zaměřeno přímo na ženské zdraví a těhotenství. Samozřejmě nechyběly lekce kundaliní, hatha či átma krijá jógy a různé muzikoterapeutické workshopy o práci s hlasem nebo šamanském bubnování.

Další přednášky a workshopy se týkaly nejrůznějších témat alternativní spirituality – od způsobů, jak přenastavit svou mysl, přes reflektivní pohledy na vývoj kolektivního vědomí až po navazování komunikace s duchovními a mimozemskými bytostmi. Účastníci si mohli poslechnout předpovědi na rok 2023, nebo některou z přednášek o aktuálních změnách lidské civilizace, vědomém životě v 5D realitě či možných přístupech k prozkoumávání minulých životů.

Prodejní prostor. Foto: ZH.

Jako vždy byla součástí festivalu také prodejní výstava s nejrůznějšími spirituálními pomůckami a potřebami, populárně naučnou literaturou, přírodní kosmetikou, doplňky zdravé výživy a dalším zbožím. Zájemci mohli využít služeb několika kartářek, vyzkoušet chiromantii či výklad pomocí automatické kresby. Své místo zde našli také zástupci několika evangelikálních církví a společenská hnutí Tvořivá společnost a AllatRa, o nichž jsme informovali nedávno.

Další běh festivalu se uskuteční v červenci 2023 v Plzni-Skvrňanech. Datum konání bude upřesněno na webových stránkách festivalu www.milujsvujzivot.eu.

Související příspěvky:

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments